LIFEFIT OVERBALL 25cm

Doprava 1,9 €,Do 3 dní
Doporučená ponuka velvesa.sk

Do 3 dní • 1 variant1,9 €95 % • 300 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €15 neoverených recenziíĎalšie informácie

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Sportisimo.sk

Loptu potrebujem k cvičeniu kolena, som po operácii. Loptu , ktorú som si objednala v tomto obchode, prišla veľmi rýchlo, predavač mi ju nafúkol, ale bola zmätočná, tak mi ju vymenili, nafúkali a bola som veľmi spokojná s prístupom predavačov v tejto predajni. Boli veľmi ochotní. Čo sa týka ceny, lopta bola lacná.

• Kvalitná lopta na cvičenie
    • Veľkosť je akurát pre ženu na cvičenie

• spokojnost a pružnosť,,urobila som darčekom radosť

Produkt nemá žiadne parametre.

Aeróbná lopta overball LIFEFIT 25 cm je lopta pre široké využitie pri posilňovaní, strečingu, balančnom cvičení, pre aerobic aj gymnastiku. Aeróbnu loptu overball LIFEFIT 25 cm môžete tiež využiť ako doplnok pri správnom sedení, napríklad v kancelárii.

• univerzálne aeróbná lopta
  • priemer 25 cm
  • nosnosť 100 kg
  • materiál vysoko odolné PVC
  • systém ANTI-BURST v prípade pretlaku pozvoľné uvoľňovanie vzduchu
  • určené pre všestranné fitness, kardio a rehabilitačné cvičenia
  • vhodné pre komerčné aj súkromné použitie

• , zakúpené v Sportisimo.sk

• Kvalitná lopta na cvičenie